Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Підозру отримала ексвикладачка одного з вишів Херсона за співпрацю з окупаційною владою

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру колишній доцентці кафедри одного з вишів обласного центру у колабораціонізмі (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрювана, під час окупації Херсона погодилась стати «деканом факультету економіки, управління та бізнесу» у навчальному закладі, створеному окупантами на матеріально-технічній базі захопленого Херсонського національного технічного університету.
Вона вживала заходів для укомплектування науково-педагогічного та технічного персоналу, організовувала навчальну, виховну та культурно-масову роботу. Погоджувала плани навчальних груп, розроблених у відповідності до напрямків підготовки, згідно із чинними правовими нормами рф, видавала розпорядчі документи, якими затверджувались старости та куратори академічних груп, переміщення студентів в спеціальні підготовчі групи тощо.
Особисто викладала навчальні дисципліни на очолюваному нею факультеті, чим забезпечила безпосереднє включення студентів у навчальний процес, організований за освітніми стандартами рф.
Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУНП в Херсонській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Пресслужба Херсонської обласної прокуратури

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН