Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Судитимуть трьох експрацівників кримського управління СБУ: за викрадення та катування кримчанина на півострові

Прокуратура автономії скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох колишніх працівників кримського управління СБУ, які причетні до катування цивільного мешканця окупованого півострова. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

До окупації півострова у 2014 році обвинувачені обіймали посади співробітників СБУ в АР Крим, втім прийняли пропозицію ворога та перейшли працювати до окупаційного «УФСБ Росії по Республіці Крим і м. Севастополю».

Своїми діями та рішеннями вони сприяли реалізації політики держави-окупанта щодо переслідування проукраїнськи налаштованого населення півострова. Зокрема, фігуранти причетні до викрадення та катування жителя окупованого Криму.

Обвинувачені незаконно провели обшук у його магазині та без жодного процесуального оформлення ув’язнили потерпілого. Застосовуючи фізичну силу, електричний струм та моральний тиск, вони змусили його зізнатися у зберіганні вибухової речовини.Зазначене є воєнним злочином та серйозним порушенням Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року.Дії обвинувачених кваліфіковано як державна зрада (ч. 1 ст. 111 КК України), а також вчинене за попередньою змовою групою осіб порушення законів та звичаїв війни (ч 1 ст. 438 КК України) та порушення недоторканості житла (1 ст. 162 КК України).

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось СУ ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку створили плащ-захисник українських військових

В Олешківських лісах знищено 4 російських зенітно-ракетних комплекси (відео)

На лівобережжі Херсонщини український дрон знищив російську вантажівку зі снарядами (відео)

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН