Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонщину відвідав керівник Управління Верховного Комісару ООН (відео)

Повернути нормальне життя на деокуповані території, ліквідувати наслідки збройної агресії – наша головна місія. І у цьому важливу роль відіграє підтримка міжнародних партнерів.

Олександр Прокудін, начальник Херсонської ОВА, зустрівся з керівництвом Управління Верховного Комісару ООН, а також впливовими експертами з національної безпеки та зовнішньої політики США.

Разом з представниками делегації вони відвідали Високопілля – один із постраждалих населених пунктів. За звільнення селища велись запеклі бої. Втікаючи, російські окупанти безжально обстрілювали будинки та інфраструктуру.

“На власні очі гості побачили як поступово оживають звільнені території. Однак потреб у наших громад ще багато. Тому підтримка міжнародних партнерів є вкрай необхідною. Зокрема, зупинився на необхідності поновлення роботи освітніх та медичних закладів, облаштуванні у них укриттів. Переконаний, що наша подальша співпраця буде ефективною. Працюємо над тим, щоб забезпечити наших жителів необхідною допомогою!”. – зазначив Олександр Прокудін.

Відео – Херсонська ОВА.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН