Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

130 жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів отримають безоплатне навчання від Projector Foundation

Projector Foundation запускає безоплатне онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. Взяти участь можуть жінки-партнерки з восьми областей України. Проєкт створений для здобуття професійних навичок у безпечній спільноті та допомозі у подальшому кар’єрному зростанні студенток. Ініціатива реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».


Податися на навчання, що стартує на початку грудня, можна за шістьма напрямами:

На курсі, окрім теорії, студентки отримують практичний досвід роботи з реальним замовником. Усі завдання базуються на розв’язанні робочих задач, тож по завершенню партнерки військових та ветеранів отримають сертифікат і портфоліо з готовими кейсами. Групи складатимуться лише з партнерок. Всі студентки поділятимуть спільний досвід, тож середовище буде безпечним і взаємопідтримуючим.

  • Дедлайн подачі заявок: 26 листопада 2023 року (неділя, о 23:00).

Для участі у конкурсі можуть подаватися жінки-партнерки військовослужбовців та ветеранів, які проживають у Сумській, Чернігівській, Одеській, Харківській, Херсонській, Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях віком від 18. В рамках проєкту студенткам потрібно буде підписати лист-затвердження, що вони є партнерками військовослужбовця або ветерана та проживають у зазначених областях.

  • «Перед запуском цієї навчальної програми наша команда багато спілкувалась з військовими та ветеранами, аби з’ясувати, як саме ми можемо бути корисними для них. Воїни говорили про своїх коханих, партнерок та дружин – і просили підтримати їх, поки триває війна. Так у нас з’явилась ідея створити окремий напрямок — освіта для військових, ветеранів та їхніх партнерок. Сім’ї військових переживають складний досвід, перебуваючи на межі між військовим та цивільним життям. І нам дуже важливо стати для них надійною опорою, щоб вони не відчували себе наодинці зі своїми труднощами. Ми в Projector Foundation сподіваємось, що нова якісна освіта дасть партнеркам відчуття ґрунту під ногами, таке важливе у нашій хиткій реальності», – Тетяна Фіщук, CEO Projector Foundation», – Тетяна Фіщук, CEO Projector Foundation.

  • Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням, а залишити заявку — у формі.


Projector Foundation —  фундація третьої хвилі, що розвиває креативний та інноваційний потенціал України через вільну освіту. Ми працюємо з пʼятьма напрямами: освіта для жінок, ветеранські програми, креативні індустрії, реформування профтехосвіти й підприємництво.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН