Незважаючи на щоденні обстріли міста — херсонці тримаються, а команда Благодійний фонд «Support Kherson» продовжує виконувати свою місію допомоги й підтримки.
“Волонтери нашого Херсонського хабу завжди щиро приймають мешканців міста та з турботою ставляться до їх потреб. Люди отримують ліки, які є в наявності, засоби гігієни, дитячі памперси та обирають потрібний одяг. Попереду зима, тож готуємось до викликів разом.З непохитною вірою у перемогу, працюємо далі. Слава Україні!”, – повідомив Нісар Ахмад, голова фонду.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/399654463_1403979993847434_267056884785592010_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=V6hI2FR40eIAX9ePDU8&_nc_oc=AQmQM7F3ljUhXMMWFzCWEGXP5JW3BPYVCWtrZLLAh5T-ACrTclVlY6QXSoaVhKlSTMg&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAlkJQAhNI4iz_UfmITgHoSEALRKwuOAS4keZOLTE_mPw&oe=654FF22D)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/399847349_1403979997180767_4921942319487614803_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=KGETsKfvcGgAX_-NQXi&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAg74FQwgZyuHu3JneDXAxmPE5a8r7aRtRcGqJqUcKi4A&oe=654FC905)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/399826550_1403980030514097_8807567236800378283_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0-Oo9J7knuQAX_CgPAw&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfA5yrcZajtGAaHZYGfuHOOjFn632vP-5c9QFmgOxyEN2A&oe=6550E9A3)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/399844845_1403980040514096_3454196509567344781_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=FSZmWl1mFTkAX9S9sBU&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfALnPGE4P7dpUcp0V32MymQ0QlIPZN20dYNLwGMly5ZTA&oe=65509B11)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь:
Схожі публікації:
- Жителям Херсонщини передали ліки та медичне обладнання
- У Генічеську на головній ялинці міста розвішано українські стрічки
- “Дім в тебе є, а страху нема”: у Херсоні з’явились борди на підтримку окупованих селищ
- Благодійний фонд розмістив патріотичну зовнішню рекламу на підтримку жителів окупованої частини Херсонщини
- У міській раді онлайн відповідатимуть на питання отримання херсонцями фінансової допомоги