Про це повідомив Леонід Ремига, генеральний директор Херсонської клінічної лікарні.
“До дорослих поліклінік за минулий місяць звернулося близько 15 тисяч пацієнтів. У дитячих поліклініках медичну допомогу було надано 1130 дітям. До пунктів видачі гуманітарних ліків за цей час звернулося 2865 осіб. Зараз лікарня активно готується до роботи у зимових умовах”, – написав Леонід Ремига.
Встановлено дві мінікотельні в амбулаторії в передмісті Херсона, а також в одній із поліклінік Херсона..Закуплені торф’яні брикети, які забезпечать функціонування цих підрозділів у разі відключення електроенергії. Загалом лікарня має достатню кількість електрогенераторів та палива для забезпечення роботи основних структурних підрозділів в разі потреби.
“Дякуємо всім, хто з нами. Хто діє і вірить, хто наближає перемогу. Дякуємо за роботу колективу, за кожний день роботи, який потребує стійкості і жертовності. Дякуємо Силам оборони, нашим захисникам, за життя і надію. Кожному херсонцю бажаємо зберегти себе, витримати, вистояти і дочекатися такої бажаної та заслуженої Перемоги! Ми завжди поруч з вами. Тримаємося і працюємо далі!”, – зазначив Леонід Ремига, опублікувавши малюнки дітей із Фінляндії на підтримку України.
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398090400_3553257198265055_2896886289217947598_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=4ZaA27I9u88AX-IQQ5k&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfDM9ffUPzAc8W1UHpzS9gP5k2ZI33PglxuJJDOr-_eQ_A&oe=65485F0E)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398150955_3553257114931730_2392169543382929774_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=qpy0sLGi1u4AX8BG288&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfBrQt8N_A3kMjJSpLlpmL1MZZsyYENS-d_90bXnnaPU9g&oe=65494CD7)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398170663_3553257494931692_4655728706529397093_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=wmri34EfackAX9sVu67&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfBzVgq4-gQ2zrCdje0NqHk3_GBsuDPMW7lUnp4zW81Zsg&oe=654962E6)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398084161_3553257384931703_3578669393878800327_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=n5HWRj2DaC4AX84ukKV&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAP83Hc6bEWAc5IHn0etm8g_j2UxN0nUzRMd8dFHTh1ig&oe=6548709B)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398093350_3553257148265060_3465641743600347640_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=kmG0nEjOuy4AX8uLNVQ&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfDeQo8bHCeXHgASbb6g4qxaj3Po2ELZkuKpaKgdRHo7pQ&oe=6548572C)
Читатйе на сайті інформаційного видання ” Український Південь”:
Схожі публікації:
- Де можна отримати інформацію щодо надання меддопомоги під час воєнного стану
- Експерти U-LEAD надали роз’яснення щодо функціонування медичної сфери в громадах в умовах воєнного стану
- «Кожен організм унікальний і потребує індивідуального підходу від фахового лікаря», — Ірина Федаш
- На базі медичного центру херсонського вишу організували проведення бустерної вакцинації
- До річниці заснування лікарня імені Тропіних у Херсоні оновлює експонати музею