«Свої емоції зараз я можу описати одним словом — відданість. Відданість собі, освіті, вчителям та Україні. Моя місія — аби Україна не стала одним із рядків у стрічці новин світу.
Я буду продовжувати пишатися нашими освітянами та популяризувати наші освітні підходи, де б я не була», — ділиться своїми емоціями Людмила.
«Це важливий сигнал на весь світ, що вчителі України продовжують працювати попри війну. Тому це не лише моє досягнення, але й знак уваги до всіх українських вчителів. Подяка захисникам і захисницям України. Ми, учителі, можемо працювати тільки завдяки їхній звитязі, їхній мужності та їхній щоденній роботі», — коментує своє потрапляння до переліку найкращих вчителів планети Артур.перебуває під тимчасовою російською окупацією.
Global Teacher Prize зауважує, що Артур ріс у регіоні, де російська мова поширилася через довготривалу політику русифікації, яка обмежувала українську культуру.
Але завдяки власній шкільній вчительці, яка донесла до нього красу української мови, Продайков почав слухати українськомовну музику і більше читати українські книжки. Це також був протест проти зрусифікованого середовища.
У 2014 році через початок російської агресії багато студентів педагогічного коледжу, де Артур працював 3 роки, були змушені покинути Луганщину в пошуках нового місця навчання та проживання.
Він переїхав до міста Ромни на Сумщині, де зрозумів, що в умовах війни та глобальних змін недостатньо «просто вчити» дітей, а вчитель — це людина, яка «відкриває двері до дорослості», яка не ділить світ на «чорне» і «біле» і не тікає від ризиків і перешкод, наголошують організатор
Схожі публікації:
- Мешканці зруйнованих сіл у Херсонській області намагаються самотужки відновлювати житло
- Дитячий будинок сімейного типу з Берислава евакуювали на Одещину
- Лікарі обласної лікарні провели виїзний огляд у Музиківці
- Дітям Станіславу привезли солодощі та подарунки
- Віталію Кіму нагородили відзнакою “За сприяння війську”