Клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних представлена п’ятьма стаціонарними відділеннями (відділення загальної хірургії, гнійної хірургії та діабетичної стопи, офтальмологічне відділення, травматологічне, акушерське), а також хірургічним відділенням в поліклініці №1, кабінетами в поліклініках №2 і №3 та дитячих поліклініках.
В умовах війни, в тому числі в період окупації, хірургічна служба лікарні зберігла цілісність і, попри ворожі обстріли, продовжує надавати допомогу плановим і ургентним хворим, а також пацієнтам, які зазнали поранень внаслідок російських обстрілів.
Після деокупації міста, з 11.11.22 р. по сьогоднішній день з різними захворюваннями і пораненнями у хірургічному відділенні лікарні було прооперовано 389 пацієнтів, в тому числі 31 з приводу мінно-вибухових травм.
Дякуємо всім нашим лікарям-хірургам різної спеціалізації, які зараз об’єднані не лише професійним покликанням, але єдиним прагненням перемоги. Ваша робота заслуговує на повагу і увагу. Ви кожного дня творите свої медичні перемоги, виборюючи життя і здоров’я херсонців. І кожна операція, кожне спасіння, кожний шанс, кожна надія – додає сили, додає змоги діяти разом, наповну. Ваші знання, ваші руки і ваші цінності – це також інструменти, щоб приблизити перемогу!
Хірургія в «Тропіних» завжди була талановитою, ініціативною, небайдужою та користувалася повагою і довірою пацієнтів. Нехай ці традиції зберігаються і до них дадаються нові результати та нові перемоги.
“Бажаємо всім лікарям-хірургам лише перемог! Навіть – малих, навіть важких, – бо кожна з них врешті творить ту боротьбу, яка сьогодні стала місією чи не кожного з нас.
Тримайте і далі свою професійну силу, непереможний характер і людську небайдужість до кожного пацієнта”, – привітав колег зі святом – Днем хірурга завідувач хірургічним відділенням Дундич В.В.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/379292550_839238574653659_8965645559337166349_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=1p4OrxoawB8AX9kX1WH&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfC0NLJxmLYnpb4eeDNR6syntsgmJuIEEiT8A14B_bwrGQ&oe=6511699A)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/379076363_839238637986986_2093439066413721030_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=JWxW4Xj1kwcAX8wR4t-&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfD7j82CFgcozAS3x8SKJ74fUSUquzBDPTDwe0a6NNmGXg&oe=65120835)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/379064872_839238681320315_8163544524210376714_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=6FVqySd1mIkAX9eXSgV&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAi2Ig5MhYPg5uYMBcV9MhSWFlgejia_uq6bFKJ4qtisA&oe=6512127A)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/379129483_839238717986978_2461673804078813919_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=a3qxjtVmmBwAX9qS2mS&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfDjiq2K9Jk5fmBp9GKU_Sra72ODHMV3kyF6i0IWdp_Uaw&oe=6510773E)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/379356343_839238791320304_4694347583500878784_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=deaQGWyhQ7YAX9RFSYF&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAHas7FUdN7vIr5VjbdnYFvBOaC0GP6paYWXbFhzNZ-qg&oe=65115054)
Схожі публікації:
- «Лікарі без кордонів» приїздили до села Миролюбівка на Херсонщині
- Бериславська лікарня отримала автомобіль швидкої допомоги
- До Музиківської громади надійшов гуманітарний медичний вантаж від міжнародних партнерів
- Медики мобільної клініки «Лікарі без кордонів» побували у Високопільській громаді
- Медичні заклади Херсонщини отримали гуманітарний вантаж з ліками