Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Росія провалила «вибори» на тимчасово окупованих територіях Херсонщини – експерт

На ТОТ Херсонщини – повний провал так званих виборів, окупанти не змогли навіть показати картинку виборчого процесу, яка б відповідала заявленим цифрам «голосування».


Про це написав у Фейсбуці голова Херсонської обласної організації Комітету виборців України Дементій Білий.

«Повний провал російських так званих виборів на Херсонщині. Окупанти не змогли навіть показати картинку виборчого процесу, яка відповідала заявленим цифрам «голосування», хоча пропагандистського шлаку було достатньо», – написав Білий.

Він зазначив, що шість днів так званого попереднього «голосування», три дні «єдиного дня голосування», офіційно окупанти проголосили, що у попередньому «голосуванні» взяли участь 53,19%, а остаточно – 65,36% «виборців».

Але, як пише Білий, коли подивитися на фотографії, в які потрапляють списки «виборців» під час «єдиного дня голосування», то можна побачити, в кращому випадку, два-три підписи на лист зі списку виборців. Тобто замість заповненого на дві третини підписами «виборців» листа бачимо на фотографіях лише два-три одинокі підписи, що означає – провал та обман.

«Де ж ті 65% проголосувавших? Де їх підписи?», – запитує голова облорганізації КВУ.

Він також пояснює ситуацію, коли на пропагандистських відео показували «черги» в приміщення «для голосування». Як зазначив Білий, це старий «трюк махінаторів». Замість звичайних 450 приміщень для голосування на лівому березі, які працювали на звичайних українських виборах, окупанти відкрили лише 51 приміщення для так званого голосування.

«Ось й встали в чергу нещасні, залежні від настроїв окупантів люди. Та й більше на тих відео різноманітного шоуменства, яке відволікає увагу від пустих виборчих скриньок, невеликої кількості людей та чистих, без підписів, списків виборців», – зазначив Білий.

Нагадаємо. що 8 до 10 вересня російські загарбники проводили на тимчасово окупованих ними територіях незаконні псевдовибори.

Фото: Дементій Білий, Facebook

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН