Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Окупанти імітують початок житлового будівництва у Генічеську

«Строительная компания «Приазовье Инвест» начинает строительство нового жилого квартала «Новый Геническ» в городе Геническ», – повідомляють окупанти.

Як саме починає? Пустир, де буцімто має з’явитись новий квартал, обміряли (чи зробили вигляд, що обміряли) геодезисти.

Потім з допомогою комп’ютерної програми, не шкодуючи фарб, генічанам намалювали цей самий «Новый Геническ» і показали у соцмережах.

Написали, що кварталом має стати 21 п’ятиповерхівка. Фантазують, що на перших поверхах будуть магазини, офіси, салони краси, банківські філії і кафе. Між п’ятиповерхівками обіцяють побудувати дитячі майданчики. Ключі від повністю готових квартир обіцяють видати вже до кінця четвертого кварталу 2023 року. Заселитись можна буде, кажуть, і з допомогою житлового сертифікату. Якщо його нема – обіцяють продавати житло за цінами забудовника. Банк ПСБ пропонує 2-процентну іпотеку…

Не встигли генічани оцінити, яку «халяву» їм пропонують, як будівельна компанія запропонувала у мережах другий квартал «Приазовье». І знову – красиві малюнки того, чого ніколи не буде.

У цьому кварталі чомусь «буде» не 21, а всього 7 п’ятиповерхових будинків. Перші поверхи брехуни обіцяють віддати не лише бізнесменам, а й людям з інвалідністю…

Що ж цілком ймовірно, що у Генічеськ також приїде путін і коли йому показуватимуть картонні будинки, хтось, як і у Маріуполі, закричить: «Це все – неправда! Це все на показ».

Борис ВИНОГРАДОВ, newdayua.net

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН