Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Вийшла двомовна книга «Україна: 50 символів боротьби» про явища, персоналії та образи війни

До річниці старту повномасштабної війни Platfor.ma випустила книгу з 50 символами, які вже стали частиною нашої історії. Серед них ті, що надихали нас на боротьбу, змушували сміятись та плакати, об’єднували українців між собою та зі світом. Книга вийшла українською й англійською мовами, а всі гроші від продажу підуть на благодійність.

«Україна: 50 символів боротьби» — це книга про ключові образи, події, персоналії та навіть меми нашої війни. Кожному з них присвячена окрема глава й робота української ілюстраторки Марії Кінович.

«Для нас було важливо зафіксувати важливі моменти, що відбулися з усіма нами після повномасштабного вторгнення, — говорять в команді Platfor.ma. — В цій книзі як світлі історії про хоробрість, підтримку і навіть гумор, так і трагічні сторінки про біль війни. А наприкінці є одна найважливіша історія — про Перемогу, яка обов’язково настане».

Серед символів у цій подарунковій книзі: Тероборона, Бомбосховища, Тракторні війська, Бавовна, Азовсталь, Крейсер «Москва», Мародерство росіян та інші — загалом 50 історій.

Наклад книги — лише 1000 екземплярів. Дві сотні з них Platfor.ma передасть лідерам думок, дипломатам і політикам, які підтримують Україну в боротьбі. Решту примірників можна придбати на сайті книгарні «Моя книжкова полиця».

Аби наблизити перемогу, всі 100% грошей від продажів підуть на добрі справи. Ці кошти отримають такі гуманітарні ініціативи: Діти героїв (допомога дітям загиблих воїнів), Соломʼянські котики (розмінування територій), Серця майбутнього (опікування дітьми з вадами серця), Let’s Help (підтримка стареньких) і Центр соціальних проєктів майбутнього (піклування про тварин у зоопарках Миколаєва та Харкова).

Видання написане українською та англійською мовами. Platfor.ma закликає дарувати книжку українським й іноземним друзям, аби більше людей і у нас, і за кордоном пам’ятали наш спільний шлях до Перемоги.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН