Внаслідок ракетного удару пошкоджено будівлю комунального закладу “Центр культури і дозвілля” – вибиті двері, вікна. Обстріл відбувся у неділю, 29 січня.
“Наш улюблений Будинок культури, куди вкладено стільки коштів, де проведено стільки свят, заходів, де збирались гості й жителі, розтрощений і побитий.
Ви можете трощити, вибивати двері, вікна та всеодно у Вас не вийде знищити культуру, наші звичаї і традиції! Ми вистоїмо. І точно відвоюємо нашу незалежність та збережемо Україну. Адже у нас така чудова країна, такі сильні люди і така прекрасна культура, що по-іншому просто не може бути!Все буде Україна!, – зазначив Єгор Мірошніченко, заступник директора КЗ “Центр культури і дозвілля” Олешківської міської ради.
![Нет описания фото.](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327981755_874299970353797_2177717241807793323_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ajxzfadosMEAX-VTNKA&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfDRjYqa27J8M5Ahh2d-LhaVBFZfzRzkwQf1a9tYq2B15w&oe=63DBEE08)
Схожі публікації:
- Внаслідок обстрілу в Олешках пошкоджено багатоповерхівку
- Російські військові цілеспрямовано обстріляли дитячий садок в Олешках
- Російські військові з тимчасово окупованої території обстріляли місто Олешки
- Школа та багатоповерхівки постраждали через обстріли в Олешках
- Під обстріл в Олешках потрапила церква: саме у ній прощалися з колаборантом Журавко