Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Одесі видали житло ветеранам АТО

На Одещині діє програма забезпечення житлом в Одеській області внутрішньо переміщених осіб, учасників проведення антитерористичної операції (АТО) та учасників проведення операції об’єднаних сил (ООС) на 2020-2024 роки.

 

«Відповідно до цієї програми та спільній співпраці Одеської обласної військової адміністрації та Одеського регіонального управління Держмолодьжитло воїни Збройних Сил України, наші захисники, мають можливість отримати житло. Кошти котрі надходять до обласного бюджету, від повернення раніше наданих кредитів за обласними програмами, знову спрямовуються на видачу пільгових житлових кредитів. За період дії вищевказаних програм житлом за рахунок коштів обласного бюджету було забезпечено 17 родин» – зазначив директор Держмолодьжитло Олег Аністратенко.

 

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко вручив ключі та передав документи сім’ї одного з учасників АТО, військовослужбовцю, який перебував в черзі в Одеському регіональному управлінні Держмолодьжитло з 2019 року. Таким чином, завдяки умовам програми молода родина зможе проживати не в орендованому житлі, а в своїй власній оселі, сплачуючи суму, яка співставна з вартістю оренди.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН