Про це повідомляє депутат обласної ради Ігор Йосипенко:
-ЗСУ звільнило правобережжя Херсонщини минулого місяця, у листопаді. Не дивлячись на відсутність елементарних умов для проживання, люди повертаються до своїх домівок Не винятком стало і село Суханове Милівської громади. Ще два тижні тому тут проживало 96 осіб, а вже зараз близько – півтори сотні.
Наша команда волонтерів Благодійний фонд – Українці переможуть відвідала цей населений пункт з гуманітарною місією. Ми привезли 150 продовольчих пакетів. Погода внесла певні корективи в наші плани і ми змушені були вивантажити продукти харчування в селі та перенести видачу їх на завтра.
Схожі публікації:
- На окупованих територіях продовжують чинити тиск на волонтерів
- Волонтери у звільненій Кочубеївській громаді розвісили українську символіку
- Окупаційна влада намагається підкупити населення перед псевдо “референдумом”
- Два командні пункти росіян та склади з боєкомплектом знищили на Херсонщині
- Російські військові депортують дітей з медичного закладу Херсонської області