Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Для маленької дівчинки, яка постраждала від ворожого обстрілу, зібрано кошти на біонічний протез

19 жовтня 2022 року в Україні стартував благодійний проєкт «День для незламних», у рамках якого українці перераховували свій одноденний заробіток на сучасні біонічні протези для українських військових та цивільних, які постраждали через повномасштабне російське вторгнення.

Співробітники Департаменту фінансів Одеської міської ради приєдналися до акції «День для незламних» та зібрали кошти на придбання протеза для маленької Олександри Паскаль, яка постраждала від ракетного удару в смт. Затока Білгород-Дністровського району Одеської області 16 травня 2022 року.

Через ворожу атаку маленька дівчинка залишилася без ніжки. Два тижні дитина перебувала у реанімації. У вересні Олександра мала піти в перший клас, але через стан здоров’я перший дзвінок для дівчинки відклали до наступного року. А ще Олександра мріяла стати гімнасткою, займалася спортом із трьох років.

Маленька Олександра звикає до нового життя і вже знає, хто такий ворог. Саша – на диво позитивна дитина. Під час лікування у дівчинки з’явилося нове захоплення, вона почала колекціонувати ляльки Лол.

Висловлюємо подяку медичному центру протезно-ортопедичної допомоги «Теллус», який допомагає військовим та цивільним, які постраждали від війни та потребують протезування.

Одеська міська рада

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН