Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Дітям на Одещину з Херсона поліцейські надіслали прапор України зі словами вдячності за підтримку

Молодь урочисто записала його в облікову книгу музею своєї школи і розмістила у навчальному закладі у вигляді експоната.дітям на одещину з херсона поліцейські надіслали прапор україни зі словами вдячності за підтримку

Юні жителі Одеської області постійно підбадьорюють своїх поліцейських, які несуть службу на деокупованих територіях України, де допомагають тамтешнім колегам проводити стабілізаційні заходи та слідкувати за правопорядком.

Нещодавно хлопчики та дівчатка з Роздільнянського району підготували і передали поліцейським у Херсон листівки зі словами підтримки, малюнки, обереги, маскувальну сітку, окопні свічки, а також власноруч пошиті державні прапори. Діти попросили правоохоронців один прапор підняти у звільненому місті, а інший підписати і вислати їм для збереження пам’яті про подвиг українських захисників.

Поліцейські, зворушені підтримкою малечі, виконали їхнє прохання, запевнивши, що державний прапор України, невдовзі замайорить в усіх куточках нашої незламної Батьківщини.

дітям на одещину з херсона поліцейські надіслали прапор україни зі словами вдячності за підтримку

дітям на одещину з херсона поліцейські надіслали прапор україни зі словами вдячності за підтримку

Учні розмістили підписаний поліцейськими символ національної єдності, честі та гідності у своїй школі. Це вже історія життя наших дітей про звитяжну боротьбу за незалежність, тернистий шлях до перемоги, яка обов’язково буде за нами.

Роздільнянський районний відділ поліції Одещини

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН