Посад-Покровське. Зруйноване, але незламне. Поступово спільними зусидлями повертається до життя. Маленькі жителі села теж отримали допомогу від друзів. Це – діти війни.
Про це написано на офіційній ссторінці Чорнобаївської громади:
– Сьогодні жителі с.Посад-Покровське отримали фасолю консервовану, сгущене молоко, питну воду, продуктові набори , набори з хімією. Діти отримали подарункові набори від волонтерської організації Коридор УА.
В рамках проекту “Згуртовані громади”, який реалізовує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) отримано харчі, дрова від Староостропільської та Миролюбненської громад, що на Хмельниччині для жителів деокупованого села Посад-Покровське Чорнобаївської громади Херсонської області.
Дякуємо виконавчому директору Всеукраїнської асоціації громад Івану Слободянику за організацію такого важливого проекту
Окрім цього, в населеному пункті побували медики з місією “Лікарі без кордонів”.
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320333187_955430172087479_5303653139003620091_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GboOqF5Fes4AX8xma7W&_nc_oc=AQlWZPD8hQXzCsRVvk1JfdkK1w7ue-vAdqyixcVzT2RLvgxC5qRkrwyfOVxlOew8-xY&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAbga570zx2ET9MMC-mghQrIe3-FfkS8i0kT5tZrcu8HA&oe=63AC70FE)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/319894419_549880770332677_2482581902068865538_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-ryXMrRyWNQAX9qyfSt&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfDTWZzfbAqTRcOG-oJTIw0q1aLs4RxTeemnujKVIZueDA&oe=63AC32C6)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321445792_718157169883546_8108068089151340240_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=sqmRbnBobeQAX89_1FY&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfDMt7UTEdcAAXDG-5aXwO7JRkvFtXY4m5JS6aKANyc6iQ&oe=63AC748E)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321757937_1215916865664096_128530688337541064_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=BSKn_wY4cPMAX-XIPq1&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfCkHCaqBMEeQhJB2MEmPMNP8B6SxdL8Mj98vSm68LrJMg&oe=63AC02B8)
Схожі публікації:
- Школярі з села Благодатне продовжать навчання у Посад-Покровському ліцеї
- Внаслідок постійних обстрілів російської армії Посад-Покровське на Херсонщині знищене майже повністю
- Мешканці Високопільської громади Херсонщини отримали будматеріали
- Продукти, будівельні матеріали та медичне обладнання отримала Чорнобаївська громада
- Чорнобаївська сільська рада створила фонд для відновлення громади: як допомогти