«Найчастіше люди жаліються на напругу, тривожність, поганий сон, знервованість», – каже психологиня «Лікарів без кордонів» Оксана Ходорковська.
Вона приїздить у села та міста Херсонщини, що повернулись під контроль України. Оксана каже: почасти люди мають скептичне ставлення до психологічної допомоги.
«Якось до нас прийшов чоловік, який потрапив під обстріл, після чого отримав контузію. Він сказав мені: «Я у Вашу психологію не вірю! Але мені погано. Може, Ви мені допоможете».
Ми разом із ним малювали, робили дихальні вправи і багато чого іншого. Він приходив декілька разів. Після першого разу йому стало легше. Я думаю: все, закінчили роботу. Коли ми приїхали іншим разом, він знову підійшов. Каже: «Мені стало легше. Я хочу ще». Йому знову стало легше. Коли йшов від нас, сказав: «Ну добре, дайте я Вас поцілую!»
![📸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t37/1.5/16/1f4f8.png)
![Возможно, это изображение 1 человек, стоит и текст «" найчастше люди жалються на напругу, тривожнсть, поганий сон, знервовансть. оксана ходорковська психологиня MEDECIN SANSF RONTIERES JIKAPI SAERONTIERES без кордонв херсонщина»](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321212197_1152847008679043_3512985737116124547_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=RlLvvNs-VLEAX9Dl3_u&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfDrirv1zcHboCovitaBlhxiQjHV1yAz80HmzsOj2ihIAw&oe=63AD79C9)
6666
4 комментария
Поделились: 2
Нравится
Комментировать
Поделиться
Схожі публікації:
- Французька асоціація “Дружба” надала гуманітарну допомогу Херсонщині
- “Лікарі без кордонів” працюють у звільнених громадах Херсонської області
- «Лікарі без кордонів» приїздили до села Миролюбівка на Херсонщині
- У Чорнобаївці в рамках проєкту “Лікарі без кордонів” проводили прийом медики
- Мобільні клініки “Лікарів без кордонів” працюють на Херсонщині