Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На звільненій Херсонщини працює програма з охорони здоров’я “Лікарі без кордонів”

«Найчастіше люди жаліються на напругу, тривожність, поганий сон, знервованість», – каже психологиня «Лікарів без кордонів» Оксана Ходорковська.
Вона приїздить у села та міста Херсонщини, що повернулись під контроль України. Оксана каже: почасти люди мають скептичне ставлення до психологічної допомоги.
«Якось до нас прийшов чоловік, який потрапив під обстріл, після чого отримав контузію. Він сказав мені: «Я у Вашу психологію не вірю! Але мені погано. Може, Ви мені допоможете».
Ми разом із ним малювали, робили дихальні вправи і багато чого іншого. Він приходив декілька разів. Після першого разу йому стало легше. Я думаю: все, закінчили роботу. Коли ми приїхали іншим разом, він знову підійшов. Каже: «Мені стало легше. Я хочу ще». Йому знову стало легше. Коли йшов від нас, сказав: «Ну добре, дайте я Вас поцілую!»
Возможно, это изображение 1 человек, стоит и текст «" найчастше люди жалються на напругу, тривожнсть, поганий сон, знервовансть. оксана ходорковська психологиня MEDECIN SANSF RONTIERES JIKAPI SAERONTIERES без кордонв херсонщина»
66
4 комментария
Поделились: 2
Нравится

Комментировать
Поделиться

4 комментария

Самые актуальные

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН