Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Київщині дітей-переселенців вітали з новорічними святами у Резиденції св.Миколая (фото)

Про це повідомляється на офіційній сторінці  Обухівської районної військової адміністрації:

  • На відкриття Резиденції св.Миколая приїхали дітки-переселенці з усієї Обухівщини.

Цікаві майстер-класи, запальні конкурси, смаколики та солодкі подарунки: у селі Дерев’яна провели свято для дітей, які потребують його найбільше.

Такі маленькі, яким довелося водночас стати дорослими, вимушено покинувши свої домівки і обравши своїм прихистком саме Обухівський район, діти разом з мамами приїхали в гості до чарівника, аби загадати бажання.

І сьогодні воно у всіх єдине – бажання Миру і повернутися додому!

З великим бажанням подарувати дітям свято на день святого Миколая організувала відкриття резиденції чарівника цьогоріч Обухівська районна військова (державна) адміністрація.
Минулого року резиденція святого Миколая, створена на базі етносадиби Зінченків, вперше відкрила свої двері для всіх бажаючих.
Це спільний соціальний проєкт ГО «Асоціації розвитку спорту і туризму України» (голова – Лія Корнієнко) та Обухівської районної державної адміністрації на чолі з Олександром ГОМОНОМ, який після тривалих перемовин було прийнято рішення все ж продовжити цього року, адже родина великого Обухівського району поповнилася сім’ями з інших регіонів країни.
Обухівщина приймає нових членів родини теплими обіймами, і громади району централізовано на автобусах відправили діточок в гості до святого Миколая.
Завітала на відкриття резиденції й делегація від Сербії з подарунками і побажаннями найшвидшої перемоги!

Бажання привітати наймолодших жителів Обухівщини і подарувати їм віру в чудеса підтримали й наші друзі-благодійники БФ «Марфа і Марія», БФ «Проксен» та БФ «Фундація друзів України», завдяки яким кожен маленький відвідувач отримав солодкі подарунки та смаколики.

Чарівна резиденція Миколая частувала чаєм, накрила солодкий стіл, пригощала гарячими стравами з мангалу та навчала дітей на майстер-класі створювати маленьких янголят з вірою і молитвою за чисте небо над Україною!

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН