Сьогодні держава-терорист вчергове завдала удару по енергетичній системі України. Пошкоджено об’єкти у кількох містах. У Миколаєві та області застосовують екстрене відключення світла. Про це повідомляє “Миколаївобленерго”.
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/agro27072024-300x163.jpg)
Сьогодні держава-терорист вчергове завдала удару по енергетичній системі України. Пошкоджено об’єкти у кількох містах. У Миколаєві та області застосовують екстрене відключення світла. Про це повідомляє “Миколаївобленерго”.