Херсон очищують від згадок про російську окупацію. Вчора з будівлі Херсонської державної морської академії зняли символіку псевдозакладу, який окупаційна влада відкрила у захопленій будівлі.
Допомагають відновити навчання в академії фахівці з усієї країни. Група спеціалістів-вибухотехників ВВТС ГУНП з міст Одеса та Кропивницький та працівники Головного управління ДСНС України м.Чернівці працювали над розмінуванням закладу.
![](https://https://https://https://https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-4.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-3.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-2.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-1.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/319767890_1120800081955784_2450196865713223381_n-768x1024.jpeg)
![](https://https://https://https://https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-4.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-3.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-2.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-1.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/319671996_853270902683284_8973031468516661591_n-1024x768.jpeg)
Схожі публікації:
- У Херсоні почали роботи з розмінування будівлі ХДМА
- Херсонське училище №2 отримало грант на будівельну продукцію KNAUF
- У Херсоні освітній процес відбувається виключно за українськими програмами та законодавством
- Бібліотекарі Херсона продовжують працювати в умовах окупації
- У Херсоні продовжують дистанційно займатися з дітьми