Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Sense Bank відновив роботу відділення у Херсоні

12 грудня 2022 року Sense Bank відновив повноцінну роботу у звільненому Херсоні. Наразі відділення, що знаходиться за адресою м. Херсон, вул. Ушакова, 30/1, працює за графіком: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 15:00 (враховуючи вимоги комендантської години).  

 Відсьогодні у відділені клієнти можуть отримати весь спектр послуг, а саме: оформити чи перевипустити картку, обміняти валюту, зняти готівку у банкоматі та касі, скористатися послугами терміналу самообслуговування, отримати консультацію як щодо послуг для фізичних, так і юридичних осіб тощо. Відділення може працювати навіть за відсутності електропостачання, адже забезпечено альтернативними джерелами енергії та резервним каналом зв’язку.

 Крім того, у відділенні Sense Bank облаштовано спеціальне місце, де херсонці можуть погрітися, випити гарячого чаю, зарядити свої гаджети та під’єднатися до інтернету. Одночасно тут з 9:30 до 15:00 можуть перебувати 4-6 осіб.

Нагадаємо, банк першим відкрив відділення у Чернігові після звільнення від окупантів, а вже в кінці квітня відновив повноцінну роботу в місті Буча Київської області, щоб забезпечити доступ українців до банківських послуг. 

 Відповідно до рекомендацій НБУ Sense Bank визначив 74 критично важливих відділення по всій країні (з них 52 опорних відділень та 22 мінівідділення банку у мережі партнера Епіцентр). Всі вони забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку. 

 Ознайомитися з актуальним списком відділень, які працюють саме сьогодні можна тут.

 Sense Bank – один із системно важливих банків України. Фінустанова обслуговує понад 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 82 тис. ФОПів. У банку працює 4,5 тис. співробітників.

До відома. З 01 грудня 2022 року в Україні офіційно працює АТ «Cенс Банк». Завершено юридичні процедури відмови від бренду Альфа-Банк. Відповідні зміни було попередньо внесено до статутних документів, а вже 30 листопада до державного реєстру. Sense Bank продовжує виконувати всі свої зобов’язання перед клієнтами та контрагентами як правонаступник Альфа-Банку Україна. У зв’язку з перейменуванням банку не потрібно звертатися до відділень, перевипускати картки чи переоформлювати будь-які документи. Банк продовжує працювати у звичному режимі.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН