Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Шість місць дислокації російських військових виявили на звільненій території Миколаївщини

Прокурори відділу протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Миколаївської обласної прокуратури спільно з слідчими, вибухотехніками та криміналістами ГУНП в області та слідчими органів безпеки продовжують документувати наслідки російської військової агресії на деокупованій території с. Новопетрівка Широківської територіальної громади Баштанського району.

Так, правоохоронці виявили та оглянули шість місць дислокації військовослужбовців рф – приміщення приватного підприємства, самовільно зайняті чотири житлові будинки, територія фермерського господарства.
Відходячи, окупанти лишили низку слідів їх перебування, зокрема документи, шеврони, військову форму, а також інші відомості, які свідчать про вчинення ними військових злочинів.
Усе вилучене буде направлено для проведення відповідних експертиз.
Крім того, правоохоронці допитали 12 місцевих мешканців стосовно злочинів, вчинених окупантами.
Зібрані матеріали допоможуть слідству ідентифікувати особовий склад загарбників, які нищили та розграбовували місцевість, а також стануть доказами у справах про вчинення військовослужбовцями рф злочинів на території Миколаївщини.

Досудові розслідування в рамках кримінальних проваджень, розпочатих за фактами порушень законів та звичаїв війни (ч. 1, 2 ст. 438 КК України) тривають.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН