Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Волонтерський центр ХДУ відновив свою роботу і продовжує допомагати

З перших днів повномасштабного вторгнення у Херсонському державному університеті працював Волонтерський центр, що опікувався викладачами, співробітниками, студентами та нашими людьми похилого віку. Після звільнення Херсона діяльність центру відновили.

В перші дні березня Волонтерський центр ХДУ опікувався майже 800-ми людьми, і це були не тільки освітяни та студенти. Ректор ХДУ Олександр Співаковський розповів як тоді, незалежно від посад, статусів та звань, спільнота університету об’єдналася, аби бути поруч з тими, хто найбільше потребує допомоги.

«Дивом через чисельні блокпости росіян наші волонтери доставляли в окупований Херсон ліки та засоби гігієни, вистоювали величезні черги, щоб придбати все необхідне для продуктових наборів, а потім під пильними наглядом ворогів розвести їх по домівкам тих, хто чекає, закуповували продукти для приготування їжі, щоб нагодувати тих, хто перебував в університетському прихистку», – згадує ректор.

Зараз, коли звільнений Херсон потерпає від нестачі елементарних речей, волонтерська родина знову на передовій. ХДУ підтримують колеги з інших університетів, з різних країн та міст України.

Спільнота Херсонського державного університету висловлює вдячність всім тим, хто допомагає за покликом серця. Всім українським та закордонним волонтерам, які незважаючи на ризики, емоційну та фізичну втому, продовжують свою роботу.

«Саме завдяки вам нам вдається крок за кроком повертати життя у стіни Херсонського державного університету, облаштовувати теплий простір для наших співробітників, надавати необхідну підтримку. Робота кожного волонтера важлива та безцінна, адже ви серед тих, хто щоденно наближає нашу країну до Перемоги! З Днем Волонтера! Кожен за вас – це пункт незламності, який працює на енергії добра, підтримки та віри у Перемогу!», – наголосив Олександр Співаковський.

 Пресцентр ХДУ

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН