6 грудня о 14:00 на номер 101 м. Херсон надійшло повідомлення про загорання будівлі по вул. Тутушкіна. На місце події були направлені пожежно-рятувальні підрозділи. По прибуттю встановлено, що внаслідок ворожого обстрілу виникло загорання даху та другого поверху адмінбудівлі міськводоканалу. Пожежу площею 100 кв.м вдалось ліквідувати протягом трьох годин. До ліквідації пожежі задіяно 6 одиниць техніки та 31 чоловік особового складу.
![](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/318788747_531358239020066_479511447217892100_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=O-hJBsd-nYEAX_ehlJ2&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_AfCXYImgAfmrEScSoDQ2FAFQRLcZQ3W-swmXUVrqM9KuZQ&oe=6394E5CC)