Про це на своїй стоірнці у ФБ розповіла Тетяна Лісна:
-28 листопада 2022 року в Чорнобаївській лікарській амбулаторії в рамках проекту “Лікарі без кордонів” проводили прийом фахівці: офтальмолог кардіолог, гінеколог, сімейний лікар. За медичною допомогою звернулися 75 мешканців нашого села.
Особливо хочеться подякувати нашим працівникам амбулаторії, які з перших днів окупації по сьогоднішній час мужньо виконували клятву Гіппократа і щоденно надавали допомогу мешканцям нашої громади.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316554924_1836834873315746_7061647771822274834_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=rtBpBCS9nMIAX_e5QAF&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCftN2j-V_m43ZGpfRc7-BbFClmJQ--1SOvFeU3qpreNA&oe=6391700F)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316540245_1836834866649080_7571379256915582703_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vCeicWQEX-YAX9NFClw&tn=EGm36ELbPwKVNsxG&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAADSWZxPlXRfL6-nUJVo1k-RbC3jhz9clwrM0U4BFnmw&oe=638F95E3)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316538657_1836835096649057_7636045832269989865_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=AEYAcSlMQQEAX8Waamu&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfA3D3Y3Qp_ND5JKglfkW42TtaQR2vBrl7vT_hKTdxQwGA&oe=6390D198)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316817925_1836835086649058_423425303273927814_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=mw8WObYffE0AX83idZ8&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfDuQ7kuUJ0zqZjBFDT69lHIy7i2okr21obV0UoF1nYT2A&oe=6390EFC6)
Схожі публікації:
- У Києві одну з площ перейменували на “Чорнобаївську”
- Військові показали як виглядає Чорнобаївка після окупації (відео)
- Продукти, будівельні матеріали та медичне обладнання отримала Чорнобаївська громада
- «Лікарі без кордонів» приїздили до села Миролюбівка на Херсонщині
- Невідомі кинули гранату на подвір’я сільгосппідприємства у Чорнобаївці