Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Гончаренко центрі у Херсоні можна отримати ліки та харчові продукти

У волонтерському просторі Гончаренко центр можна отримати ліки, харчові набори, дитяче харчування. За тиждень роботи центру волонтери роздали понад 5 тонн гуманітарної допомоги містянам.

У волонтерському Гончаренко центрі в Херсоні за тиждень роботи відвідувачам видали понад 5 тонн гуманітарки: харчові продукти, засоби гігієни, медикаменти, дитяче харчування та навіть книжки. Приміщення оснащено генератором, також там працює термінал Starlink, який роздає безкоштовний інтернет. Жителі деокупованого міста приходять зарядити гаджети, поспілкуватись зі своїми близькими та рідними по відеозв’язку, отримати підтримку.

Як розповіла фінансова директорка волонтерської мережі Гончаренко центр Валентина Шульц через центр щодня проходять десятки людей. «Потік людей не зупиняється. Люди приходять щодня, приходять із дітьми. Наші волонтерські центри з усієї України передають гуманітарну допомогу херсонцям. Ми роздаємо і харчі, й ліки, й книжки для діточок. Веземо все, що необхідно», – повідомила волонтерка.

«Радісно бачити посмішки на обличчях незламних херсонців. Ми впевнені, що після нашої перемоги Гончаренко центр у Херсоні – стане потужним освітньо-культурним хабом. Адже у нас вже купа друзів у цьому чудовому місті!», – зазначив засновник волонтерської мережі Олексій Гончаренко.

Адреса центру: місто Херсон, вулиця Суворова, 57.

Центр працює з 10.00 до 16.00 (у звʼязку з комендантською годиною), субота-неділя — вихідні.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН