Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Олена Шуляк назвала кількість знищеного та пошкодженого майна в Маріуполі

На сьогодні через портал та застосунок «Дія» отримано 47 039 заяв з тимчасово окупованого Маріуполя про знищене та зруйноване майно. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час зустрічі з маріупольським міським головою Вадимом Бойченком та його командою.

«Виходячи з наданих інформаційних повідомлень загальна площа руйнувань у місті складає 2 926 909 кв. метрів. На жаль, ми розуміємо: цифри не остаточні, руйнувань в рази більше», – констатувала Шуляк.
Водночас вона запевнила, що триває робота з підготовки до другого читання законопроєкту №7198 про компенсацію за знищене та пошкоджене житло. Про це вона розповіла під час зустрічі з маріупольським міським головою Вадимом Бойченком та його командою у центрі підтримки переселенців «Я – Маріуполь».
«Завдяки спільній роботі бачимо дієві механізми компенсації. Найближчим часом парламент розгляне цей законопроєкт і ми перейдемо від теорії до дії. Український Маріуполь обов’язково відновиться. У майбутньому він знову буде комфортним та безпечним. Над цим працюємо на всіх рівнях», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Пресслужба Політичної Партії «Слуга Народу»

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН