Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Про підозру українські спецслужби оголосили одному із новообраних посадовців окупаційної влади

За матеріалами СБУ підозру у колабораційній діяльності отримав місцевий мешканець, який погодився співпрацювати з представниками країни-агресора у тимчасово окупованому Херсоні.

Чоловік прийняв пропозицію від окупаційної влади очолити так званий «отдел аквакультуры Департамента рыболовства и аквакультуры Министерства сельского хозяйства Херсонской области» у незаконно створеному органі влади – «Министерстве сельского хозяйства Херсонськой области».
На посаді псведоочільника він надає «дозвільні документи» від окупаційної влади для зайняття рибним промислом на території Херсонської області. Займається підбором кадрів для працевлаштування у незаконно створений орган. Готує відповідні положення та регламенти щодо його функціонування, у тому числі посадові інструкції працівників, за що отримує заробітну платню у російських рублях.
Наразі йому оголошено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність). Зраднику загрожує позбавлення волі строком до 10 років.

Заходи з викриття зловмисника проводили співробітники СБУ Херсонської області за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН