Про це написано на сторінці у соцмережах вишу.
У рамках взаємовигідного партнерства та внаслідок переговорів відбулося щорічне підписання доповнення до Договору про співпрацю в питаннях підготовки та працевлаштування морських офіцерів між компанією «Марлоу Навігейшн» і Херсонською державною морською академією.
Перемовини провели у онлайн-режимі.
Від компанії «Марлоу Навігейшн» в онлайн-конференції взяли участь президент компанії Герман Іден та інші представники топ-менеджменту компаній “Марлоу Навігейшн” і “Марлоу Навігейшн Україна”.
Під час заходу сторони висловили задоволення конструктивним партнерством у повному обсязі та виразили сподівання на подальше зміцнення ділових зв’язків, що дуже важливо у складні часи для академії і України.
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309905244_639452011029497_848128262471319929_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4rVF40tike0AX8mXtWF&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AT-KFvDKejIKMDnqNdvx6C0XVTgt71xLN33-K3j9g21AQA&oe=63544240)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312180649_639452451029453_3342955441318787081_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=LBMzO6p8XRcAX8bq7cH&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AT9msZHTGanYmKAaE8Q4pCwU5pVwWDwIobNCYddWW99Kgg&oe=63539974)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312067503_639451564362875_323812645359059577_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pC5v_q8aUOkAX8wJDyk&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AT-Xb3VgvAako6l7azfsYSKIKKNdbYfyC8_5RHijPnvSHw&oe=63532CDA)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312010658_639452121029486_7006891493882624473_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1l3YGOa9g8EAX89UGqn&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AT-CHGXE8QyVhZeEd7-zp5C7FDnCPpL4aM3wuXwW8YpvKA&oe=63545C4C)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312173904_639452707696094_735072969831249662_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=cnEYkbSHZ3sAX_BZCSu&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AT8cZ0qZb4j52DogKeJeejknOnWXNy7JSCQR-J9LazKwgQ&oe=6352C1EC)
Схожі публікації:
- У Херсоні працюють над створенням Південноукраїнського центру трансплантології: звіт голови обласної ради (фото)
- Діти до Першого вересня отримали всю необхідну канцелярію
- На Херсонщині до нового навчального року готові майже всі заклади освіти
- Міський голова контролює хід виконання ремонтних робіт у Херсонській гімназії №3
- Представники Станіславської територіальної громади звернулись до депутатів за фінансовою підтримкою