Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Бюджети запорізьких громад отримали майже 208 мільйонів гривень акцизного податку

За дев’ять місяців від роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів регіону надійшло 207 мільйонів 800 тисяч гривень акцизного податку. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у вересні запорізькі компанії і підприємці направили до скарбниць громад 29 мільйонів 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, у жовтні останній день подання податкової декларації з акцизного податку за вересень 2022 року припадає на 20 число. А граничний термін сплати акцизного податку за вересень спливає 31 жовтня.

Зазначимо, відповідно до норм Податкового кодексу України у разі обчислення податку із застосуванням адвалорних ставок базою оподаткування є вартість (з податком на додану вартість та без урахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів) підакцизних товарів.

Отримуйте більше інформації про нарахування і сплату податків на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/.

Спілкуйся з органами ДПС дистанційно за допомогою сервісуInfoTAX“.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН