Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Очільник Одеської ОВА проінспектував Роздільнянський район

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко з робочим візитом відвідав Роздільнянський район.

Спершу керівник області ознайомився зі станом справ у двох закладах освіти оглянувши Лиманську школу № 1 та Кучурганську школу імені П.М. Каплуна. Максим Марченко першочергово перевірив стан укриттів і відзначив, що його необхідно значно покращити. Тому дав доручення якнайшвидше розпочати усі необхідні ремонтні роботи.
На зустрічі з активом Лиманської громади та керівним складом правоохоронних органів Роздільнянського району Максим Марченко обговорив питання соціально–економічного розвитку району в умовах воєнного стану.
Зокрема торкнулися питань водопостачання та водозабезпечення декотрих громад. Також гостро підіймалось питання роботи місцевої насосної станції, ліквідації багаторічного сміттєзвалища та земельні проблеми.

“Роздільнянський район знаходиться на кордоні з Придністров’ям. Тому тут найважливо дотримання усіх безпекових компонентів. Але і питання щодо забезпечення усіх сфер життєдіяльності треба тримати на постійному контролі районної влади. Особливо – підтримка, розміщення та працевлаштування ВПО” – наголосив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Одеська ОВА

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН