Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Влада Одещини співпрацює з агенціями ООН в Україні

Вчора начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустрічі з постійною координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун.

Максим Марченко підкреслив налаштованість на посилення рівня та потребу у тісній співпраці з агенціями ООН в Одеській області.
То ж в рамках зустрічі перш за все обговорили питання щодо важливості продовження Чорноморської зернової ініціативи та підтримки ООН України в цьому питанні, що тим самим забезпечить ефективну роботу портів Одещини.
Окрім цього сторони обговорили широке коло питань, детально зупинившись на пріоритетних напрямах взаємодії, зокрема щодо подолання викликів зимового періоду, з якими Одещина стикнулася внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Начальник Одеської ОВА наголосив, що напередодні зимового сезону всі регіони, в тому числі і Одеський, особливо гостро потребують допомоги щодо забезпечення соціального захисту найбільш вразливих категорій населення. Адже нині тільки в нашій області перебуває більше 150 тисяч ВПО. Важливим є також посилення здатності громад надавати переміщеним особам необхідних базових соціальних послуг.
Деніз Браун зазначила, що надання допомоги людям у зимовий період є одним із пріоритетів гуманітарної діяльності ООН в Україні в наступні місяці. Також постійний координатор систем ООН повідомила, що найближчим часом заплановано надання допомоги 58 лікувальним установам Одещини у підготовці до опалювального сезону та проведення відповідних ремонтних робіт.
За результатами зустрічі сторони погодили продовжити активну співпрацю на технічному рівні для втілення обговорених напрямків.

Для розвитку пріоритетних напрямів співпраці буде проведено низку додаткових консультацій з департаментами ОВА, громадами і агенціями ООН.

Джерело: Одеська ОВА

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН