Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Києві відкрили фотовиставку «Герої МВС: 200 днів війни»

У найбільшому сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України в місті Київ відкрилась фотовиставка «Герої МВС: 200 днів війни». Вона присвячена героїчним вчинкам працівників МВС, їх історіям та шляхам які ведуть до перемоги.

Під час відкриття фотовиставки був присутній один з її героїв – гвардієць Дмитро Фінашин. Він був важко поранений під час розвідувального рейду і дві доби добирався до українських позицій. Неодноразово втрачав свідомість, відчайдушно боровся за своє життя, пив воду з болота, щоб вгамувати спрагу та дістатися до своїх. Лікарі не змогли врятувати йому руку, але зберегли життя.

«Хочу подякувати державі, населенню за те, що проявляєте свою підтримку, увагу до людей, які захищали та захищають нашу державу. Ні в якому разі не можна забувати те, що люди роблять, адже кожна краплина крові, кожне покладене життя – все було віддане саме для вас, нас, сімей, для наших батьків і дітей. Важливо, щоб люди знали, що про них не забувають і пам’ятають»– сказав на відкритті виставки Дмитро.

На виставці представлені фотографії 16 героїв МВС з Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, працівників Державної міграційної служби України та Головного сервісного центру МВС.

Подібні фотовиставки проходять у сервісних центрах МВС по всій Україні. Більше про подвиги співробітників системи МВС можна прочитати в самому онлайн літописі «Герої МВС: 200 днів війни» – https://mvs.gov.ua/200-dniv-viini-v-ukrayini. Він покликаний зберегти пам’ять про внесок гвардійців, прикордонників, поліцейських і рятувальників, працівників міграційної служби та сервісних центрів МВС у нашу майбутню перемогу.

Джерело

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН