Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Хто став студентом в окупованому Херсоні? Розповідаємо про “першокурсників” ХДУ

У захопленому російськими окупантами Херсонському Державному Університеті все ж вдалося відновити навчальний процес, принаймні, про це інформують самі росіяни на своїх медіа-платформах. Одночасно самопроголошена “ректорка” ХДУ Тетяна Томіліна повідомила про 400 нових вступників. Деяких з них росіяни показали у сюжеті пропагандистського каналу “Таврія”. Нам вдалося встановити особу кожного та знайти цих людей у соцмережах. І “студенти” ці виявились досить незвичними…

Почнемо з нової студентки-психологині, що представляється Юлею. Це справжнє ім’я дівчини, також нам вдалось встановити її прізвище – Бєлова. 

Найцікавіше у цій студентці те, що народилась вона 24 березня 1990 року, тобто, на момент свого вступу до ХДУ має повні 32 роки.
Юлія на камеру розповідає пропагандистам, що не могла долучитись до навчання у цьому ВИШі раніше, адже їй заважала корупція в системі освіти нашої країни.

“Живучи в корумпованій країні поступити на бюджет було просто неможливо. Тепер у нас нова країна та нові можливості”, –  говорить  Юлія. Тут треба зазначити, що спеціальність, на яку поступила ця дівчина, не була топовою в ХДУ, ба більше, – останні роки на факультет Історії, психології та соціології були навіть певні недобори. 

Юлія має 10-річну доньку, тож, скоріш за все, вона просто фізично не мала достатньо часу на навчання через догляд за дитиною, а “корупція” тут ні до чого.  

Ну а зараз Юлія, що нарешті стала студенткою після 14 років “невдалих спроб“, звичайно, радіє окупації рідного міста і вважає Херсон – частиною росії. 

Далі нас знайомлять з новим студентом Факультету фізичного виховання Дмитром. Тут ситуація також цікава.

Судячи зі сторінки в соцмережі, Дмитро Каменских з Херсона, закінчив школу ще у 2021, але поступив у ВИШ тільки зараз, хоча за умов гарної фізичної форми та наявності бажання,  для того, щоб НЕ стати студентом факультету Фізичного виховання у Херсоні, треба було дуже добре постаратись. 

А ось Ольга Тетеря вже колись навчалась у ХДУ на факультеті Біології, географії та екології, та лише після окупації Херсонщини росіянами вирішила присвятити себе ще й журналістиці.

Беручи до уваги те,  що Ольга зважилась зайнятись журналістикою саме зараз, – працювати вона збирається на російські або колаборантські херсонські ЗМІ. 

Як бачите – жоден з продемонстрованих нам вступників не закінчив школу в цьому році, що вказує на небажання херсонських випускників пов’язувати своє майбутнє з захопленим росіянами ВИШом. Та й виходячи з контингенту нових “студентів”, привласнений окупантами Херсонський Державний Університет відчуває величезний дефіцит на першокурсників.  Це підтверджується і тим, що росіянам довелось продовжити вступну кампанію до 15 жовтня, щоб хоч якось привабити у “віджатий” ВИШ херсонских вступників.

Також ми маємо розчарувати нових “студентів” захопленого Херсонського державного університету, адже дипломи ВИШів з окупованих росією територій не визнаються ніде у світі, окрім самої держави-агресора.

Джерело

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН