Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Обухівському районі проживають внутрішньо переміщені особи з Херсонщини

В Обухівському районі перебуває близько 60 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Серед них – і жителі з Херсонської області, де йдуть активні бойові дії.

Начальник Обухівської РВА Олександр ГОМОН зустрівся з жителями, які виїхали з території окупованої Херсонщини та обрали для свого тимчасового прихистку саме Обухівський район.

Географія жителів області, звідки вони приїхали, широка, є й родини з легендарної Чорнобаївки та Антонівки, що розташована поруч з мостом, який поєднує правий та лівий береги Дніпра.

Свого часу протягом 2 років Олександр ГОМОН був головою Бериславської райдержадміністрації, за цей час вивчив проблематику району, познайомився з багатьма жителями. Вважає Херсонщину надзвичайно привабливою і багатою областю. Вона має родючі землі, а також Чорне та Азовське моря, на які приїздили відпочивати українці з усіх куточків країни.

Родини внутрішньо переміщених осіб стикаються з багатьма труднощами, долати які їм допомагають в Обухівському районі фахівці Гуманітарного штабу, структурні підрозділи якого успішно працюють у кожній громаді та місті Обухові від самого початку російсько-української війни. Внутрішньо переміщені особи можуть отримати гуманітарну допомогу – продукти харчування, одяг, постіль, ковдри, а напередодні зими – це дуже актуально.

Окреме питання працевлаштування ВПО. Цьому приділяють увагу в районі. Нині серед співробітників Обухівської РВА вже є жителі Херсонської області, це і – журналістка Лідія Григор’єва.

Зустріч з херсонцями відбулася в гуманітарному штабі Обухова на базі дошкільного закладу «Зірочка», адміністрація якого на чолі з завідувачкою Ольгою Балдич допомагають тим, хто виїхав з зони бойових дій вже більше 6 місяців. Цього дня теж було видано чергову допомогу – продукти харчування, яку завдяки налагодженій співпраці центрального гуманітарного штабу району регулярно передають до гумштабів територіальних громад Обухівщини.

– Ми робитимемо все для того, аби ви відчували себе в безпеці. Завжди відкритий для діалогу. Звертайтеся до нашого гуманітарного штабу Обухівської районної адміністраці, вас проконсультують з будь-якого питання. А Херсонщину буде звільнено, і ми з вами обов’язково зустрінемося там! Слава Україні!- підкреслив Олександр ГОМОН, начальник Обухівської РВА.

ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬвКОВОЇ (ДЕРЖАВНОЇ) лАДМІНІСТРАЦІЇ

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН