Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Миколаївщині загасили лісову пожежу, яка спалахнула через підпал

25 серпня спалахнула масштабна пожежа на території Андріївського лісництва ДП “Миколаївського лісового господарства” Ольшанської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області.

За підвищеним номером виклику до гасіння загалом залучалось 24 одиниці техніки та 198 осіб, з них 20 пожежних й спецавтомобілів ДСНС та 144 вогнеборця, 4 одиниці техніки лісників та 4 особи, 30 співробітників поліції та місцеве населення, яке надало суттєву допомогу.

Для оперативного гасіння та проведення розвідки, беручи до уваги географічне розташування, швидкість вітру 15 -17 м/с, організовано залучення техніки підвищеної прохідності ДСНС, додаткових сил та засобів. На місці пожежі створено оперативний штаб ліквідації пожежі, організовано роботу мобільної оперативної групи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Силами ДП “Миколаївське ЛГ” організовано облаштування протипожежних розривів.
Спільними зусиллями о 18:35 пожежу локалізовано на площі 253 га, о 07:40 ліквідовано, її спричинив підпал. Вночі та зранку здійснювався моніторинг ситуації за допомогою квадрокоптера, патрулювання та гасіння поодиноких осередків (пнів та стовбурів дерев).

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН