Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонські студенти створили автоматизованих роботів

Про розробки розповіли на сторінці ХНТУ:

Традиційно у весняному семестрі навчального року згідно плану МОН України у провідних ЗВО відбувається другий (підсумковий) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих і гуманітарних наук. Так очікувалось і у 2022 р., але не судилося статися.

На кафедрі Автоматизації, робототехніки і мехатроніки на протязі навчального року студентами було підготовлено низку робіт на конкурс, шість з яких було рекомендовано після першого етапу, що проводився в ХНТУ до представлення в фіналі на всеукраїнському рівні та відправлено у відповідні ЗВО, що уповноважені МОН для проведення конкурсу за профільними спеціальностями.

Зокрема, за спеціальністями: 131-Прикладна механіка (напрям Механотроніка) дві роботи відправлено у Вінницький національний технічний університет; 133-Галузеве машинобудування дві роботи відправлено до м. Харків Національний біотехнологічний університет; 151-Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології відправлено дві роботи у Харківський національний університет радіоелектроніки. Студентські роботи було відправлено і прийнято Конкурсними комісіями згідно графіку подачі 15 лютого 2022р. а другий етап нажаль не відбувся. Тому хочемо ознайомити і інших з найбільш значущими результатами в роботах наших студентів, які на наш погляд гарантовано мали б перемогу у фіналі.

Це робота двох братів студента 6-го курсу Деркаченко Анатолія і Деркаченко Тимофія студента 3-го курсу, спеціальність 151-Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології «МАНІПУЛЯЦІЙНИЙ РОБОТ НА ОСНОВІ СФЕРИЧНОГО МЕХАНІЗМУ».

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН