Про розробки розповіли на сторінці ХНТУ:
Традиційно у весняному семестрі навчального року згідно плану МОН України у провідних ЗВО відбувається другий (підсумковий) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих і гуманітарних наук. Так очікувалось і у 2022 р., але не судилося статися.
На кафедрі Автоматизації, робототехніки і мехатроніки на протязі навчального року студентами було підготовлено низку робіт на конкурс, шість з яких було рекомендовано після першого етапу, що проводився в ХНТУ до представлення в фіналі на всеукраїнському рівні та відправлено у відповідні ЗВО, що уповноважені МОН для проведення конкурсу за профільними спеціальностями.
Зокрема, за спеціальністями: 131-Прикладна механіка (напрям Механотроніка) дві роботи відправлено у Вінницький національний технічний університет; 133-Галузеве машинобудування дві роботи відправлено до м. Харків Національний біотехнологічний університет; 151-Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології відправлено дві роботи у Харківський національний університет радіоелектроніки. Студентські роботи було відправлено і прийнято Конкурсними комісіями згідно графіку подачі 15 лютого 2022р. а другий етап нажаль не відбувся. Тому хочемо ознайомити і інших з найбільш значущими результатами в роботах наших студентів, які на наш погляд гарантовано мали б перемогу у фіналі.
Це робота двох братів студента 6-го курсу Деркаченко Анатолія і Деркаченко Тимофія студента 3-го курсу, спеціальність 151-Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології «МАНІПУЛЯЦІЙНИЙ РОБОТ НА ОСНОВІ СФЕРИЧНОГО МЕХАНІЗМУ».
Схожі публікації:
- Нові докази співпраці колишніх викладачів з окупаційною владою оприлюднив херсонський виш
- Турнір з шахів в онлайн форматі проводять серед студентів херсонських вишів
- Ректор хмельницького вишу поділився досвідом створення укриттів з колегами з ХНТУ
- Міністр МОН України провів робочу зустріч з очільницею ХНТУ
- Науковому колективу ХНТУ присудили Національну премію України імені Бориса Патона