Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Пішла з життя відомий херсонський педагог Світлана Стельмах

Вчора не стало Світлани Миколаївни Стельмах – відомої у Херсоні вчительки. Працювала жінка у Херсонському академічному ліцеї ім. Мішукова. Згадують її теплими словами як професіонала своєї справи колеги:

– Бракує слів. Непоправна втрата. Невгасимий біль…

Відійшла у вічність наша Світлана Миколаївна Стельмах. Учитель. Наставник. Друг. Щодня своїми діями та вчинками, силою духу вона підтримувала, навчала, скеровувала. До світла й істини, бо саме такою вона була – світлою, мудрою, чесною.
На уроках історії, громадянської освіти, критичного мислення Світлана Миколаївна вправно формувала особистість кожного ліцеїста, вчила розрізняти фейки, мати про все власну думку, бути академічно доброчесними.

Ми так пишалися її досягненнями! 2017 та 2018 роки – Світлана Миколаївна координує два херсонські міні-Edcamp, 2018 – фіналістка світової премії для вчителів-агентів освітянських змін Global Teacher Prize Ukraine. Вона увійшла до 10-ки найкращих вчителів України! З 2019 року входила до особливого десанту EdCamp Ukraine, готувалася до першого тренінгу з підготовки тренерок і тренерів з соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН).
Як заступник директора з навчально-методичної роботи Світлана Миколаївна тактовно вводила молодих колег у царину педагогічної творчості, стимулювала досвідчених учителів опановувати нові методики і технології, впроваджувати педагогіку партнерства.

Неможливо говорити про неї у минулому часі. Світлана Миколаївна поруч із нами. В наших діях, мріях, задумах.
Розділяємо скорботу і біль рідних, друзів, колег, учнів – усіх, хто знав, любив, поважав і працював зі Світланою Миколаївною. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття сім’ї.

Світла пам’ять про світлу людину – Світлану Миколаївну Стельмах – назавжди в наших серцях.

Колектив Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН