Український Південь

Інформаційне видання

Незаконне вивезення з Криму награбованого окупантами українського зерна – повідомлено про підозру капітанам суден

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та м. Севастополя двом капітанам російських суден повідомлено про підозру за фактом порушення порядку в’їзду та виїзду з тимчасово окупованої територіі півострова Крим під час перевезення награбованого окупантами українського зерна (ч. 2 ст. 332-1 КК України) – повідомляється на сторінці Офісу Генерального прокурора у ФБ.
За даними слідства, капітани суден «Матрос Позинич» та «Михаил Ненашев» під прапорами держави-окупанта здійснюють систематичні незаконні заходи та виходи з закритого Севастопольського морського торговельного порту.
Підозрювані забезпечують завантаження суден зерном, яким представники держави-агресора незаконно заволоділи на окупованих територіях України, та перевозять його до третіх країн. Усвідомлюючи протиправність своїх дій, капітани суден періодично вимикали Автоматичну ідентифікаційну систему «AIS» та вносили до неї фіктивні відомості щодо курсу суден ніби в порти РФ, а не в закриті морські порти тимчасово окупованого Криму.
Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим та м. Севастополі.
Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня