Український Південь

Інформаційне видання

Держзрада та пособництво агресору – обрано запобіжний захід та накладено арешт на майно народного депутата України

За клопотанням прокурорів Офісу Генерального прокурора України слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави народному депутату України, підозрюваному у державній зраді та пособництві державі-агресору (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 111-2 КК України) – повідомляється на сторінці Офісу Генерального прокурора у ФБ.
Також з метою забезпечення конфіскації майна слідчим суддею накладено арешт на корпоративні права належних народному депутату України підприємств загальною вартістю майже 5 млн грн та грошові кошти, розміщені на його банківських рахунках.
Нагадаємо, в ході досудового розслідування встановлено, що з 12 березня 2022 року підозрюваний постійно перебував на тимчасово окупованій території Херсонської області. Народний депутат України публічно висловлював підтримку дій і рішень представників окупаційної влади з інтеграції тимчасово окупованих територій області в РФ. Він пропагував вирішення країною-агресором економічних питань суб’єктів сільського господарювання регіону.
Крім того, підозрюваний обійняв адміністративну псевдопосаду у незаконно створеному окупаційною адміністрацією РФ органі – заступника голови «уряду Херсонської області».
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за процесуального керівництва прокурорами Офісу Генерального прокурора здійснюється слідчими Головного слідчого управління ДБР.
Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня