Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Альфа-Банк Україна прокредитував агропромхолдинг «Астарта-Київ» на 200 млн грн

Альфа-Банк Україна надав агропромхолдингу Астарта-Київ кредит у розмірі 200 млн грн в межах загального кредитного ліміту 40 млн долл США. Кошти будуть використані для потреб сільськогосподарського виробництва:  закупівлю пального, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, проведення осінньої посівної кампанії.
 
«Виробництво рослинницької продукції неможливо поставити на паузу. Тут потрібно забезпечити  безперервність усіх процесів і завчасно підготуватися до них. Тому фінансова підтримка, а тим більше під час повномасштабної війни, особливо цінна. Ми вже розпочали жнива ранніх зернових і активно готуємося до осінньої посівної кампанії. Завдяки такому партнерству з Альфа-Банком ми разом зможемо закласти  гарантії продовольчої безпеки в Україні», – зазначив Вадим Скрипник, директор з сільськогосподарського виробництва агропромхолдингу «Астарта-Київ».
 
Співпраця з компаніями агропромислового  комплексу – один зі стратегічних напрямків для Альфа-Банку. Майже 30% всього кредитного портфелю юридичних осіб фінустанови складають кредити АПК.
 
“У цей непростий для нашої країни час  надання вчасної підтримки аграріям – фактично обов’язок фінустанов, – говорить Лілія Лиманська, Віце-президент, Директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями Альфа-Банку Україна. – Пишаємося співпрацею з Астартою та віримо у перемогу».
 
Нагадаємо, Альфа-Банк Україна співпрацює з агропромхолдингом «Астарта-Київ» вже понад 6 років. Крім кредитування, банк обслуговує щоденні операції холдингу, зокрема й зовнішньоекономічні контракти.
 
Альфа-Банк Україна – один із системно важливих банків України. Банк надає зручні сучасні банківські рішення клієнтам у всіх сегментах: від приватних осіб до найбільших компаній, будучи одним із лідерів у впровадженні нових технологій.
 
Астарта-Київ – один з найбільших вертикально інтегрованих агропромходингів в Україні. Основна діяльність сконцентрована у рослинництві, цукровій промисловості, молочному тваринництві, сфері переробки сої, зерновій логістиці, біоенергетиці. Веде соціально-відповідальний бізнес.

У березні, спільно з БФ «Повір у себе», створили гуманітарний проєкт “Common Help UA”, в рамках якого вже передано понад 14,3 тис. тонн гуманітарних вантажів. Допомогу отримали більше 670 тис. постраждалих від війни українців та 270 соціальних та медичних закладів у 16 областях України.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН