Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Мережа гіпермаркетів втратила контроль над магазинами на окупованих територіях

“Епіцентр К” опублікував офіційну заяву з приводу функціонування магазинів на території Херсонської області:

За наявною в нас інформацією 1.06 в приміщення ТЦ Епіцентр та гіпермаркету Нова лінія у м. Херсон зайшли озброєні люди, які назвалися представниками окупаційної влади та почали диктувати свої умови роботи. Відповідно ми втратили контроль над фінансовою діяльністю торгових об’єктів, управлінням персоналом та експлуатацією.
З моменту окупації Херсону жодних нових поставок товарів в Епіцентр та Нову лінію мережею не здійснювалося. Втім на той момент в них залишалися значні товарні запаси, подальша доля яких нам не відома.

Компанія продовжує збір даних для підрахунку втрат, спричинених військовою агресією проти України. Через бойові дії були повністю знищені ТЦ компанії у Чернігові, Маріуполі та Бучі (Київська обл.). Також внаслідок ракетного удару ми втратили п’ять магазинів у столичному ТРЦ Retroville (Intersport, 4F, TAF, E.Pic та «Галереї Деко»). Артилерійськими обстрілами були пошкоджені торговельні центри компанії у Харкові. Ще частина ТЦ мережі Епіцентр припинила роботу внаслідок окупації частини українських територій на сході та півдні країни.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН