Український Південь

Інформаційне видання

Херонці вдячні сімейним лікарям: листи подяки вони спрямовують адміністрації медзакладів

Про такі листи подяки повідомляється на сторінці Херсонської міської клінічної лікарні ім. Карабелеша у Фейсбук:
«Подяка за цілющі слова.
Медикам лікарні ім.Є.Карабелеша пацієнти часто пишуть подяки за їх старанну, фахову і самовіддану роботу. Херсонці щедрі на добрі слова, на які заслуговує переважна більшість людей у білих халатах.
Цього разу на ім’я генерального директора КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» Алли Малицької лист надійшов від Буянової Лідії Іванівни. Жінка є пацієнтом дільничного лікаря відділення ПМСД №6 поліклініки №2 Буянкіної Олени Валентинівни і відзначає добре, терпляче ставлення медика до людей.
Приємно дізнаватися і про те, що, звертаючись за медичною допомогою до цієї лікарки, пацієнт приходить на прийом з болем, а додому повертається окрилений, у припіднятому настрої. Бо атмосфера у кабінеті лікаря доброзичлива, світла і сповнена щирим співчуттям і бажанням допомогти.
На сьогоднішній день Олена Буянкіна має 37 років медичного стажу і 1-у категорію з терапії.
Нинішня ситуація спонукає медиків ще більш ретельно виконувати свій професійний обов’язок. Адже часом людині необхідне просто привітне слово і готовність вислухати.
Вміння слухати взагалі зараз на вагу золота, як кажуть. Бо «словом можна вбити й оживити, поранити і вилікувати, посіяти тривогу й безнадію, розсіяти сумнів і засмутити, викликати усмішку і сльозу, породити віру в людину і заронити невіру, надихнути на працю і скувати сили душі… Зле, невдале, нетактовне, нерозумне слово може образити, приголомшити людину» (Василь Сухомлинський).»
Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня