Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Україна проведе успішний контрнаступ на півдні і звільнить Херсон, – міжнародний експерт

Україна зуміє провести успішний контрнаступ на півдні і звільнити від російських окупантів Херсон.

Таку думку озвучив дослідник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов в інтерв’ю Радіо НВ.

Інформацію про те, що окупанти почали обкопуватися на запорізькому напрямку і готуватися до наступу ЗСУ, він назвав несподіваною. За словами експерта, раніше очікувалося, що саме там буде частина великого наступу РФ з метою взяти в “котел” українське угруповання.

“Це означає, що у московитської армії недостатньо сил, щоб проводити наступ ще й на цих напрямках”, – констатував він.

Говорячи про майбутній контрнаступ ЗСУ на півдні, аналітик підкреслив, що легше його буде здійснити на херсонському напрямку.

“Там теж фронт стагнований. Але Херсон [знаходиться ] по той бік Дніпра, поставки в Херсон українцям буде набагато легше порушити і звільнити місто, тому що у росіян немає мотивації захищати саме Херсон. І їм дійсно було б навіть легше будувати свою оборону саме по Дніпру. Херсон українцям буде простіше повернути під контроль і звільнити місто”, – переконаний Михайлов.

Раніше військовий експерт Сергій Грабський пояснив, що окупанти швидко захопили Херсонську область, бо там було зосереджено потужне угруповання. Для Збройних сил України утримання перешийка з тимчасово окупованим Кримом, за його словами, було б занадто важким.

УНІАН

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН