Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

ПриватБанк підтвердив у апеляційному суді законність права власності на будівлю головного офісу у Дніпрі

25 квітня 2022 року Центральний апеляційний господарський суд (м. Дніпро) задовольнив апеляційні скарги ПриватБанку та Дніпропетровської обласної прокуратури і скасував рішення господарського суду Дніпропетровської області та відмовив повністю у позові НВ ТОВ «Океанмаш», який намагався позбавити ПриватБанк законного права власності на один з офісів у місті Дніпро.

“Це дуже важлива перемога ПриватБанку ціною 152 млн грн в апеляційному суді, рішення якого набирають законну силу негайно після проголошення, що матиме значення для багатьох подібних судових спорів, повʼязаних з колишніми власниками та екс топ-менеджментом банку, – відзначив Олег Лазовський, керівник напрямку ПриватБанку з судової практики та банкрутства. – Завдяки злагодженим діям юридичної команди держбанку та обласної прокуратури вдалось зберегти право власності на офісну будівлю банку, який сьогодні стоїть на захисті фінансової стабільності України“.

Нагадаємо, 26 листопада 2020 року суд першої інстанції незаконно задовольнив позовні вимоги компанії, яка безпідставно претендувала на офісне приміщення, що перейшло у власність банку у серпні 2016 року, за три місяці до націоналізації ПриватБанку, в результаті звернення стягнення на іпотечне майно з метою погашення заборгованості за кредитом особи, пов’язаної з колишніми власниками банку.

Як було встановлено Генеральною прокуратурою під час досудового слідства у 2017 році, колишнім керівництвом ПриватБанку під час залучення від Національного банку України кредитів рефінансування надавались кредити на неринкових та заздалегідь невигідних для банку умовах пов’язаним з ним компаніям. НВ ТОВ «Океанмаш» виступало майновим Поручителем за кредитами пов’язаних осіб.

Пресслужба

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН