Український Південь

Інформаційне видання

Робота в Херсоні та області: ярмарок вакансій з’явився на сторінці міського голови Ігоря Колихаєва

З моменту вторгнення військ РФ на територію Херсонщини наша земля перетворилася на поле бою в усіх сенсах. Люди втрачають житло й роботу, а значить можливість забезпечувати себе й свої родини.

Центри зайнятості не працюють, знайти роботу стало справжнім викликом. Поміж тим, точно є люди, які готові запропонувати зайнятість. Аби дати можливість одним зконтактувати з другими, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв запропонував використати його особисту сторінку як для пошуку роботи, так і для пропозицій. У дописі на Фейсбук він написав:

«Як і домовлялися, сьогодні моя сторінка у повному розпорядженні тих, хто шукає роботу в Херсоні та Херсонській області або може її запропонувати.

Декілька організаційних правил:

  1. Пропозиції про роботу або повідомлення про її пошук ви залишаєте ТІЛЬКИ під цим постом.
  2. Своє повідомлення ви починаєте зі слів «Шукаю роботу» або «Є робота» – щоб модераторам легше було орієнтуватися.
  3. У повідомленні про пошук роботи ви вказуєте: ким би хотіли влаштуватися, що вмієте, що хотіли б / могли б робити і т.д.
  4. Усі коментарі ПОЗА цією темою будуть видалені.
  5. Пропоную не залишати у відкритому доступі свої дані та мобільні телефони. Зацікавлені один одним спілкуйтесь, будь ласка, в особистих повідомленнях. Думаю, ви знаєте чому.

Пригадую, знаходилися люди, які були готові виступати модераторами цього процесу. Буду радий вашій допомозі. Ваше завдання – читати всі коментарі й допомагати роботодавцям та претендентам знаходити один одного.

Усім вдалих пошуків. Поїхали!

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня