Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Генічеську відновлюють пошкоджені внаслідок обстрілів у перші дні війни будинки

24 лютого внаслідок обстрілів у Генічеську були пошкоджені будинки по вулицям Зелена, Соборна, Пушкіна, Дем’яна Бідного та по провулку Дружби Народів. Їх почали відновлювати. Про це розповіли представники мікої ради:

У будинках по вулицям Зелена та Соборна, було пошкоджено дах, також через влучення уламків у сусідній будинок, повністю зруйновані житлове та господарські приміщення, в наслідок чого люди залишилися без даху над головою та найнеобхідніших речей.

За словами міського голови Олександра Тулупова, Генічеська міська рада робить все можливе, щоб люди мали змогу якнайшвидче повернутися до власних домівок, задля того з резерву виділені та закуплені будівельні матеріали, що були передані будівельним бригадам.

Наразі комунальники, волонтери та небайдужі громадяни проводять відновлювальні роботи щодо покрівлі будівель та електропостачання, здійснюють роботи з розчищення ділянок від наслідків руйнування будинків.

Крім того тривають будівельні роботи на місці повністю зруйнованого будинку – за два тижні будівельники вже звели стіни.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН