Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

По дві золоті та бронзові медалі завоювали херсонські боксери

Про це повідомляє “Український Південь” з посиланням на сторінку Херсонського фахового спортивного коледжу.

2 золоті, 2 бронзові медалі завоювали боксери Херсонського фахового спортивного коледжу на всеукраїнському турнірі у м. Добропіллі.

Цей турнір збирає найсильніших боксерів зі всієї країни, адже він вважається одним з кращих турнірів серед юнаків, юніорів та молоді.

Чемпіонами стали Масинець Назар ( ваг. кат. до 42 кг) , Полікарпов Максим (до 52 кг) ,який був відмічений мером міста Добропілля за яскраву технічну та тактичну підготовку.

Бронзові призери Палванов Алішер( до 67 кг) ,Марченко Сергій( до 44). Лисицький Дмитро посів 5 місце ( до 50 кг) .

Ми вітаємо наставників відділення – старшого тренера Андріянова В. Г., Шевченка О. Д., Чорного В. Є. та їх вихованців з перемогами. Бажаємо подальших перемог та вдалих виступів в наступному спортивному 2022 році!